Výmalba dětských pokojů

Typ:Dotaz
Kategorie:Jak něco udělat
Datum vložení dotazu:16.10.2011
Id dotazu:603
Text:
Dobrý den! Jsem docela zručný a šikovný kreslič. Rozhodl jsem se, že svému synovi namaluji obrázek na zeď. Tužkou jsem si již nakreslil postavičky a zvířátka. Jen nevím, jakou barvou mám tyto obrysy vybarvit?
Doporučujeme: Doplňky a dekorace do bytu

Líbí (0) Nelíbí (0)

Diskuse k Výmalba dětských pokojů

Karel Holeš | Odpovědět (Neregistrovaný)
Dobrý večer! Já jsem si výmalbu dělal také, použil jsem na to akrylové barvy. Jsou omyvatelné a dobře na zdi drží, nemažou se. Dětem se moc líbí a jsou to i živé barvy. Na výmalbu určitě nedoporučuji pastelové barvy.
Robert | Odpovědět (Neregistrovaný)
Dobrý večer, já jsem použil normální, klasické temperovy barvy. Výborně se s nima vymalovávalo a obrázky jsou úžasné. Nakonec jsem vše přetřel bezbarným lakem. Takže obrázky jsou také omyvatelné. A temperky jsou oproti akrylovým barvám o docela dost levnější...
Halíř | Odpovědět (Neregistrovaný)
Já bych asi raději použil ty akrylové barvy. Tamperky můžou být dobré, ale nemažou se pak, při tom nátěru bezbarvým lakem? Jsou přece jenom vodou ředitelné! To už bych to mohl vybarvit i vodovýma barvama, ne? Děti si samy nakreslily obrázky a chtějí si je i samy vybarvit. Jenže jim do ruk zase akrylové barvy nechci dát. Tak jak to tedy udělat?

Přidat příspěvek:

*Antispamová kontrola:
   Přepište čtyři číslice: 


Jméno zadavatele

Vojtík