Vybavení domácnosti

Inspirujte se v bydlení

Skoro každý chce bydlet lépe. S blogem Můj byt dostanete každý den porci praktických rad a tipů ze vše oblastí spojených s bydlením.

Rustikální kuchyně fotogalerie

Zatoužila jsem po rustikální kuchyni a tak jsem se dala do hledání. Jsou to opravdu moc hezké kuchyně, vypracované do nejmenšího detailu. Co víc si může hospodyňka přát? Vždyť v kuchyni strávíme nejdelší část dne. Takže posílám i vám všem inspiraci s fotogalerií.

45cm myčka vestavná

Nejdřív bych chtěla vynález zvaný myčka pochválit. Nádobí strčíte do myčky, je ihned pořádek. Žádné dlouhé stání u dřezu a mytí nádobí. Normálně tohle žádný muž nepochopí. Jenže já jsem to vymyslela - zkuste manželovi, nebo partnerovi vypočítat, kolik se ročně ušetří vody! Stačí jeden den (v mém případě jsem lišácky použila víkend, kdy se vaří a myje nádobí nejvíc). Vždy, když jsem šla mýt nádobí, tak jsem si opsala stav vodoměru - teplé i studené vody. A po domytí opět. A tak jsem to dělala celý den. Večer jsem manželovi s...

Odkazy

AKU vrtačka s příklepem

Ať už potřebujete vyvrtat otvor nebo zavrtat, případně odvrtat šrouby, nejlépe se na tuto práci hodí vrtačka s akumulátorem. Můžete ji vzít v domě, nebo zahradě kamkoli. Pokud naví zvolíte model s regulovatelnou rychlostí, kroutícím momentem a příklepem, zvládnete s ní většinu domácích prací, včetně vrtání do tvrdého zdiva. Systém upínání bez nutnosti použít spec. klíč umožní rychle měnit pracovní nástroj dle toho, jestli chcete vrtat nebo šroubovat. Nedám na tento prac. nástroj dopustit. Jen jeden nedostatek to má. Vždy musím pamatovat ...

Koše na tříděný odpad

Je mi do smíchu, když si vzpomenu na doby ještě nedávné, kdy jsem měla v komoře tři pytle, každý na jeden druh odpadu - papír, plast a komunál. Však dneska je to tak snadné - koš na tříděný odpad by měl být součástí každé domácnosti!

Kachlová kamna - sporák

Vybavte svůj dům či chatu nebo chalup prvotřídním kouskem kachlových kamen, kde si nejen připravíte labužnické meny, ale i si zatopíte a příjemně poležíte. Čtěte více zde.. Já si to nejspíš na svou chalupu obědnám.

Budík s projekcí

Budík s projekcí je perfektním řešením, jak mít neustále přehled o čase (především v noci), aniž byste museli rozsvicet. A přitom je to relativně levné a dostupné řešení pro každého. Podíváte se na strop nebo stěnu a víte, kolik je - máte ještě čas, než budete muset vstávat do práce? Tak se prostě otočíte a spíte dál.

Parní čistič do domácnosti

Parní čistič do domácnosti bude vaším neocenitelným pomocníkem při čištění těch nejméně dostupných míst (např. otvory v litinových radiátorech). S ním na špánu vyzrajete. Čtěte více na webu. Pro nás je opravdu nenahraditelný!

Indukční vařiče

Indukční vařiče zažívají v dnešní době obrovský boom. Pokud i vy uvažujete o jejich nákupu, určitě vám přijdou vhod uvedené webové stránky, kde si zcela jistě vyberete.

Pokojové antény pro digitální příjem

S postupem času je stále více lokalit, kde je možno ke sledování programů televize využívat pouze digitální signál. Na tuto změnu je potřeba se včas připravit zakoupením antény pro příjem digitálního signálu. Jednou z variant antén, je i pokojová anténa pro příjem digitálního signálu, tu je možno zakoupit téměř v jakémkoli bspecializovaném obchodě s elektro potřebami.

Průtokový elektrický ohřívač vody

Pokud plánujete pořídit průtokový elektrický ohřívač vody, máme pro vás tip, k jeho nákupům: http://www.eshop-rychle.cz/domov/eshop/5-1-Elektricke-prutokove-ohrivace

Bezdrátové domovní zvonky

Dobrý den, jaké máte zkušenosti s bezdrátovými domovními zvonky? Vyplatí se do nich investovat nebo raději zůstat u klasiky?

Doplňky do dětského pokoje

Uvádím odkaz na náměty k doplňkům dětského pokoje. http://www.eshop-pro-dum.cz/446-dtske-doplnky-pokoj Jistě si zde vybere každý. Můžete tedy i vy zpestřit pokoj vašich dětí.

Elektrické podlahové topení

Přináším vám tip k zajímavému čtení ohledně problematiky elektrického podlahového topení. http://cs.wikipedia.org/wiki/Podlahové_topení Jedná se o moderní trend, který se začíná objevovat ve stále více domácnostech.

Moderní obývací pokoje

Každý z nás se chce ve svém domě cítil co nejpohodlněji a nejpříjemněji. Je tak pochopitelné, že na jeho výbavu je kladena velká pozornost. Hledáte-li inspiraci v oblasti vybaveníobývacích pokojů, rozhodně si přečtěte následující článek. http://prclanky.net/spolecnost/1108/inspirace-pro-obyvaci-pokoj.html

Levné kuchyně do paneláku

Dobrý den, rád bych vám doporučil internetové stránky, na kterých si můžete vybrat kuchyně do paneláku. Vše velmi levně, nabídka je obrovská a dokáže se přizpůsobit i vašim potřebám.

Deska pod umyvadlo

Přemýšleli jste někdy o originálních a stylových deskách pod umyvadlo? Jedná se o vybavení domácnosti, které, pokud je vhodně zvoleno, může dodat oživení do každé koupelny nebo kuchyně. Nabídka je opravdu obrovská, takže se není třeba bát, že byste si nevybrali.

Myčka na nádobí

Zdravím, nemáte prosím vás někdo tip na prodejnu, kde je velký výběr myček na nádobí. Poprosím o Olomoucký nebo Moravskoslezský kraj. Díky Jiřina

Turbo plynové kotle

Můžete mi někdo poradit, kde seženu turbo plynové kotle. Hledám spojení vysoké kvality a přijatelné ceny. Díky Radim

LG televizory

Televizor je součástí každé moderní domácnosti. Hledáte-li kvalitu za přijatelnou cenu, vyzkoušejte televizory značky LG. V nabídce značky LG je k dispozici mnoho modelů televizí, vybere si tak opravdu každý.

Levné ledničky

Na internetovém e-shopu digiprofi.cz naleznete obrovské množství velice levných ledniček. Uvažujete-li tedy o jejich nákupu, rozhodně se zde podívejte.

Doplňky do domácnosti

Hledáte-li zajímavé a originální doplňky do domácnosti, vyzkoušejte služby webu http://www.doplnky-do-domacnosti.eu/ Jistě si zde vyberete i vy.

Obývací stěny

Pokud byste se rádi dozvěděli zajímavé informace o obývacích stěnách, přečtěte si následující článek: http://www.prtip.cz/bydleni/obyvaci-steny-pomahaji-sladit-pokoj-do-puntiku/