Stavebniny

Výběr plastových oken

Máte někdo zkušenosti s hliníkovými okny na rodinném domku? Čeká nás letos v létě výměna a přemýšlím, že bych místo klasických plasťáků zvolil hliníkové profily.

Měsíc od koupi domu

Plánujete koupi vlastního domku a nemáte představu, do čeho jdete? Co všechno se dá stihnout první měsíc od koupi domlu si můžete přečíst v magazínu Domečkování.

Čistička odpadních vod

Čistička odpadních vod firmy Ekomonitor Chrudim je mechanicko-biologická čistírna, je určena pro čištění odpadních vod z malých zdrojů znečištění. Objednejte u nás, nebo nezávazně poptejte.

Odkazy

Pokládka plovoucí podlahy

Zakoupili jsme si v polsku velmi levně a celkem i kvalitní plovoucí podlahu. Kupodivu jsme byli mile překvapeni, že jsme si ji zvládli i sami položit. Skutečně stačilo jen jedněch šikovných rukou. Významně jsme tak uspořili. Proto bychom vám chtěli sdělit, že na tom opravdu nic není a šikovný kutil zvládne zcela sám.

Kamenné parapety

Chtěli jsme zainvestovat do nějakého oživení baráčku. Vybrali jsme si, že začneme s parapety, když jsme okna dělali cirka před 4 lety. Zaujala nás nabídka kamenných parapetů, které se dělají nejen pro exteriér, ale i pro interiér. Dnes bychom už za jiné neměnili.

Betonová venkovní dlažba

Dobrý den, uvádím kontakt na firmu, která realizuje venkovní betonové dlažby. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit, naprostá spokojenost po všech stránkách.

Dlažba

Pokud máte rodinný dům a uvažujete o položení dlažby nebo chcete-li se dozvědět jakékoliv jiné informace, které s dlažbou souvisí, máme pro vás tip. Přečtěte si následující článek: http://www.prtip.cz/bydleni/levna-dlazba/ zde získáte mnohé rady a tipy k nákupu

Čištění kachliček

dobrý den,potřebovala bych poradit,jak mohu vyčistit skrvny na kachličkách aniž bych poškodila nějakým způsobem kachličky?

Přirozené světlo do domova

V odkazu je článek o přirozeném světlu do domova. Jako hlavní výhodu tam určují úsporu energie, ale to neni podle mě tak důležité, protože stačí nainstalování usporný zářivky nebo ledky. Důležitější podle mě je skutečnost, že denní světlo působí na psychyku mnohem lépe než světlo umělé a to je ten hlavní důvod proč by se mělo o něčem takovém uvažovat. Na druhou stranu bych ale určitě raději volil levnější řešení jak přivést do domu přirozené světlo.