Sconto nábytek Ostrava

Typ:Příspěvek
Kategorie:Obchodní domy
Datum vložení příspěvku:07.04.2011
Id příspěvku:254
Text:
Sconto nábytek Ostrava - adresa: ulice Grmelova 2033/4, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

telefonní kontakt: 596 663 700, email: info@sconto.cz

Otevřeno je denně a to následovně: pondělí až pátek v době od 10.00 do 20.00 hodin, o víkendech potom mezi 9.00 až 19.00 hodinami. Obchod se nachází nedalekjo rychlostní komunikace D1, z tohoto plyne snadná ddostupnost. Z centra Ostravy se sem dostanete pravidelnými spoji.

Máte zkušenosti s tímto obchodním domem? Napište nám do komentářů.
Doporučujeme: Doplňky a dekorace do bytu

Líbí (0) Nelíbí (0)

Diskuse k Sconto nábytek Ostrava

Peťule | Odpovědět (Neregistrovaný)
Möbelix v Ostravě je SUPER! Byla jsem tam nedávno nakoupit a s takovou ochotou jako tady, jsem se opravdu ještě nesetkala. Nebo jsem měla jen štěstí na prodavače?! Neslyšela jsem o tomto obchodě nic moc dobrého, tak uvidíme. Snad nebudu muset nic reklamovat a na zboží také nebudu muset čekat. Odvezli jsme si naše krásné postele totiž hned!
L..Schenk | Odpovědět (Neregistrovaný)
Reklamace u Sconta naprostá katastrofa s přehledem vás paniHaverlandová odpalkuje,vždy je vina na vaší straně!!!! Sconto Ostrava!!
Peťule | Odpovědět (Neregistrovaný)
Jen bych se chtěla opravit - Nebyla řeč o Möbelixu, ale o Scontu.:-D
Radek | Odpovědět (Neregistrovaný)
Reklamace u Sconta naprostá katastrofa? PLNĚ souhlasím, Haverlandová je profík, zná jen jednu formulaci pro reklamaci: zákazník si všechno způsobíl sám!!!! Sconto už NIKDY!!
PuhPuh | Odpovědět (Neregistrovaný)
Dobrý den,ze Sconta Ostrava už máme několik kusů nábytku. Vše bez problémů už několik let, až teď jsme měli problém se sedací soupravou (začínající trhlinky v místě švů a ohybů potahu po necelých dvou letech šetrného používání. Vyřízení reklamce ale bylo bezproblémové. Reklamaci jsem oznámil včetně detailních fotografií mailem a za dobu kratší než 30 dnů jsme dostali výměnou stejnou ale novou sedací soupravu. Vše se vyřešilo několika maily a naší jednou návštěvou v reklamačním oddělení Sconto Ostrava, kam jsme dovezli reklamovanou sedačku a hned naložili novou. Na oddělení reklamací nám umožnili proplatit naše náklady na dopravu reklamovaného zboží tam i zpět (na základě námi předloženého velkého tech. průkazu objednaného dodávkového auta).
Každá reklamace je trochu stresující asi pro každého zákazníka, nicméně může k ní někdy dojít. Pokud je ale průběh vyřízení bezproblémový, určitě to nebrání našim dalším nákupům ve Scontu (pozn.: nikdo z naší rodiny nepracuje ve Scontu a vše mohu písemně doložit).

Přidat příspěvek:

*Antispamová kontrola:
   Přepište čtyři číslice: 


Jméno zadavatele

Radek