Předsíňové stěny fotogalerie

Typ:Příspěvek
Kategorie:Nábytek
Datum vložení příspěvku:16.10.2011
Www:http://www.nabytek-max.cz/gale...
Id příspěvku:601
Text:
Nedávno jsem se rozhodl, že obnovím naši předsíň. Ani jsem netušil, jak by měla vypadat, až jsem našel stránky, které mne velmi inspirovaly. Zpočátku jsem si myslel, že si předsíňovou stěnu vyrobím sám. Ale po zhlédnutí těchto stránek jsem vše nechal na odbornících. Nejen, že mi vyrobili stěnu přímo na míru dle mých požadavků, ale ještě přidali pár cenných rad a nyní mám stěnu opravdu krásnou, ale i velmi praktickou.
Přikládám webovky, abyste i vy měli lepší inspiraci.
Doporučujeme: Doplňky a dekorace do bytu

Líbí (0) Nelíbí (0)

Diskuse k Předsíňové stěny fotogalerie

Karel Holeš | Odpovědět (Neregistrovaný)
Važený pane, jsem moc rád, že jste sem vložil tento odkaz. Opravdu tam jsou nádherné předsíňové stěny. Jsem kutil, rád si doma vše vyrábím sám. Máme předsíňovou stěnu starou si jen 5 let, ale tam jsem okoukl novinky, takže se do nich pustím. Moc hezké, ještě jednou díky!
Zbyšek | Odpovědět (Neregistrovaný)
Opravdu moc hezká fotogalerie. Děkujeme za inspiraci a uvedení těchto stránek. Máme už předsíňovou stěnu vybranou a objednanou. Navíc se jedná o dost dobrou firmu. Přijeli k nám, poradili a vymysleli předsíň přesně "šitou" na míru do našeho bytečku. A to vlastně upravili tu, kterou jsme si původně vybrali. Uvidíme ještě, jakou kvalitu nám dovezou...

Přidat příspěvek:

*Antispamová kontrola:
   Přepište čtyři číslice: 


Jméno zadavatele

Itý