Möbelix Ústí nad Labem

Typ:Příspěvek
Kategorie:Obchodní domy
Datum vložení příspěvku:12.04.2011
Id příspěvku:288
Text:
Möbelix Ústí nad Labem - K zahrádkám, 400 10 Ústí nad Labem

telefonní kontakt: 478 017 000, email na prodejnu: usti@moebelix.cz

Obchodní dům je otevřen denně. v pondělí až sobotu od 9.00 do 19.00 hodin, v neděli potom mezi 9.00 až 18.00 hodinou. Prodejna je situována na kraji Ústí nad Labem, nedaleko rychlostní komunikace E55. Dostanete se sem buď MHD nebo vlastní dopravou, v areálu prodejny jsou dostatečné parkovací kapacity.

Máte zkušenosti s tímto obchodním domem? Napište nám do komentářů.
Doporučujeme: Doplňky a dekorace do bytu

Líbí (0) Nelíbí (0)

Diskuse k Möbelix Ústí nad Labem

Pavla | Odpovědět (Neregistrovaný)
dobrý den,chtěla bych se zeptat ohledně nějaké brigády,byla by nějaká možnost?
Jaroslava Pasternaková | Odpovědět (Neregistrovaný)
Dobrý den mám dotaz ohledně pracovního místa. Pokud bude možnost prosím za odpověď. Mockrát děkuji.
Tery | Odpovědět (Neregistrovaný)
Koukám, že tady máte zájem o práci v Möbelixu Ústí nad Labem? To by bylo docela fajn, kdyby se tam objevily nové tváře. Jsou tam docela dost nepříjemní lidé. Alespoň v době, kdy jsem tam byla nakupovat já. Je to sice docela dlouho, ale od té doby jsem tam neměla chuť ani jít.
Zizi | Odpovědět (Neregistrovaný)
Já tam pracovala! A už bych to nebrala. Oni si zákazníci myslí, že to je nějaké terno dělat prodavače. Ale zkuste si tam stát celý den, za zády mít šéfa, který pořád buzeruje a před sebou zákazníka, který si myslí, že musíme vědět všechno na světě! No a když nevíme, má hned blbé připomínky. Opravdu to pak leze na mozek a pak se není čemu divit, když si o nás zákazníci myslí své...
Tery | Odpovědět (Neregistrovaný)
Že bys byla Ty ta protivná a vzteklá prodavačka?!:-o Já mám na to jiný názor - když máš problém se šéfem, to si vyřeš jinde, zřejmě s někým, kdo je postaven v prac. procesu nad ním. Ale proč by to měli odnést zákazníci??? Jestli Tě ta práce nebaví, tak si najdi jinou! A to, že si zákazník vybírá a zajímá se o to, co koupí je přece normální! Taky ty peníze musel vydělat a když je má utratit, tak určitě chce vědět za co!!! Takže holky, kterou ta práce nebaví stejně jako Zizi, tak to prostě nedělejte!
Zbyněk | Odpovědět (Neregistrovaný)
Ale no tak, Tery, každý člověk má přece nějaký ten "svůj den". A pouštět se tady do Zizi, asi není to správné ořechové, co říkáš? Ale musím uznat a dát Ti za pravdu, že tam prodavači protivní jsou. Tváří se, jako že je obtěžuje, že tam chceš nakoupit. Ale já si tam už stěžoval, ikdyž to žádnou změnu nepřineslo...
Tery | Odpovědět (Neregistrovaný)
Já vím své. Ta prodavačka tenkrát neměla "svůj den", jak píšeš. To byla hrůza, jak se chovala a jak se postavila ke své práci. Přesně tak, jak Zizi popisovala. Ale ona patří mezi ty "lepší", proto jak píše, už tam nepracuje. Ona správně pochopila, že tato práce není pro ni. Čímž ji chválím. Ale jinak obchod hrůza. Už jsem musela zboží i reklamovat. Další příšerné dohady!!!
Zbyněk | Odpovědět (Neregistrovaný)
Ale no tak, Tery, každý člověk má přece nějaký ten "svůj den". A pouštět se tady do Zizi, asi není to správné ořechové, co říkáš? Ale musím uznat a dát Ti za pravdu, že tam prodavači protivní jsou. Tváří se, jako že je obtěžuje, že tam chceš nakoupit. Ale já si tam už stěžoval, ikdyž to žádnou změnu nepřineslo...
Ludmila peskova | Odpovědět (Neregistrovaný)
Vpraze jsou samy podvodnici na doprave
René | Odpovědět (Neregistrovaný)
Tak já jsem byl přesvědčen o tom, že je zde recenze na konkrétní obchod - totiž na Möbelix v Ústí nad Labem. Chtěl bych si tam koupit nějaký nábytek do studentského pokoje pro syna a zatím tady čtu jen, jaké tam jsou prodavačky. To mě docela ani tak nezajímá, protože prodavači jsou všude stejní a ti nemůžou za to, co prodávají. Takže mě spíš zajímá kvalita nábytku v tomto obchodě.
Hana Motejlová | Odpovědět (Neregistrovaný)
Chtěla bych touto cestou pochválit a poděkovat Vašemu zaměstnanci panu A. Bludskýmu, který se mě s vřelostí věnoval při výběru sedací soupravy.Do týdne jsem ji měla v obyvacím pokoji a všichni příbuzní jí chodí obdivovat.Jsem nadmíru spokojena a gratuluji Mobelixu, jelikož takový prodavač je správně na svém místě.
Eva 75 | Odpovědět (Neregistrovaný)
No já tedy jsem vždy byla dost odpálkovaná,když jsem něco potřebovala,děs,horší prodavačky jsem nepoznala,jedna i dokonce řekla mému muži jestli chceme nábytek o který jsme jí žádali,tak nám řekla ať si ho zabalí,nic nám na to ani nedala a milá prodavačka odešla někam....a více takovejch scénářů máme,je to prostě radost,akorát to znechucují,a může si tu ta pani prodavačka psát co chce je to neomluvitelné,já taky pracuji s lidma a né vždy mám náladu,ale prostě tak se to nedělá,je dobře,že odešla a je aspoň o jeden rušící element méně :)

Přidat příspěvek:

*Antispamová kontrola:
   Přepište čtyři číslice: 


Jméno zadavatele

Radek