Kročejová izolace pod koberec

Typ:Dotaz
Kategorie:Bydlení
Datum vložení dotazu:01.10.2011
Id dotazu:500
Text:
Dobrý den, včera jsem v hospodě slyšel, jak se mí dva kamarádi bavili o kročejové izolace pod koberec. Nechtěl jsem vypadat jako blbec,proto se ptám tady. Můžete mi, prosím, vysvětlit, co to je a k čemu to je? Díky
Doporučujeme: Doplňky a dekorace do bytu

Líbí (0) Nelíbí (0)

Diskuse k Kročejová izolace pod koberec

Pavel | Odpovědět (Neregistrovaný)
Dobrý den. Kročejová izolace jsou vlastně takové měkké desky, které izolují chlad od podlahy, chrání dítě při pádu(dítě se nezraní). Desky se lehce zacvakují do sebe. Dá se použít jak pod koberec, tak i pod plovoucí podlahu-místo miralonu.
Bedřich | Odpovědět (Neregistrovaný)
Dobrý den. Já jsem kročejovou izolaci použil do dětského pokoje pod koberec. Jsou to měkoučké desky a jejich položení je fakt jednoduché. Zvládne to i začátečník. Teď má syn v pokoji krásně teplo od spoda a měkoučkou podlahu, takže nám nevadí jeho pády.
Karlík | Odpovědět (Neregistrovaný)
Taky jsem o tom slyšel poprvé v nějakém pořadu o bydlení v TV. Vypadalo to moc hezky a hlavně to, podle té reportáže bylo dost účelné.Jsou to čtverce, jako třeba například korkové čtverce. Jen se to položí, můžete přetřít bezbarvým lakem, jako jsem to udělal já, nebo jen na to položit koberec. Opravdu to hodně a kvalitně drží teplo a nepropustí to chlad. Něco jako karimatka.
Karel | Odpovědět (Neregistrovaný)
Jenže oni ti vaši kamarádi měli na mysli tzv. "podložky pod koberce" které jsou v rolích. Jsou to podložky přímo pro koberce a v zahraničí se jinak koberce pomalu nepokládají. Tady nám to firma nabídla ke koberci zhruba před půl rokem a jsme moc rádi že tak udělali. Připevnili takové napínací lišty kolem obvodu, mezi ně dali tady tu podložku (tuším hyper se jmenuje) a na ni položili koberec který je přichycený jen na tyto lišty. Koberec je fakt úžasně měkký a chlad od země není. A to jsme v přízemí! Mají několik tlouštěk a z různým komfortem a izolací. Zapátrejte na netu a najdete je.
Václav | Odpovědět (Neregistrovaný)
No zatím co jsem našel nejlepší, tak jsou tyto. http://www.krocejova-izolace.cz jsou to pevné ale přitom tuhé desky pod koberec v tloušťce 5 a 10 mm. Perfektně izolují chlad od podlahy a je velmi jednoduchá pokládka. Mám je doma v pokojíčku u dětí a fakt super.
Petr Krákora | Odpovědět (Neregistrovaný)
Tak to co uvedl Václav, vypaadá spíše jako skládačka do posilovny pod stroje.Už vidím jak se tam vyřezávám s těma puzzle. Jediná podložka je ta originál v rolích, buď s napínacíma lištama nebo bez nich/přilepeno. Info má dovozce na http://www.carpetunderlay.cz/provedeni.asp

Přidat příspěvek:

*Antispamová kontrola:
   Přepište čtyři číslice: 


Jméno zadavatele

Václav P.