Ikea Zličín

Typ:Příspěvek
Kategorie:Obchodní domy
Datum vložení příspěvku:21.03.2011
Id příspěvku:194
Text:
IKEA Česká republika, AVION Shopping Park, ul. Skandinávská 1 155 00 Praha-Zličín. Zastávka metra B - Zličín. Využít můžete kyvadlového autobusu, který staví u zastávky č.3 a je zdarma. Při cestě autem využijete Rozvadovské spojky a sjezdu - Nákupní zóna. Otvírací doba: Pondělí až neděle od desíti do desíti. Výdejní sklad od desíti ráno do jedenácti večer.
Doporučujeme: Doplňky a dekorace do bytu

Líbí (0) Nelíbí (0)

Diskuse k Ikea Zličín

Trpaslik | Odpovědět (Neregistrovaný)
K IKEI v Praze mám zvláštní vztah. Líbí se mi tam nákupy, mají tam hezké, moderní věci. Jen mě štve, že když si chci zrovna koupit lustr, musím projít celou Ikeou, než dorazím k lustrům. Chápu obchodní tahy těchto center, ale ikdyž tam jsou naznačovány zkratky,tak mě to vždy štve. Takže nakonec, když si chci něco koupit, jdu jinam, kde není takové bludiště.
Erickloacy | Odpovědět (Neregistrovaný)
wh0cd625418 <a href=http://levaquin750mg.gdn/>levaquin 750mg</a> <a href=http://amitriptylineonline.us/>amitriptyline online</a> <a href=http://lasix.lol/>lasix iv</a> <a href=http://buy-benicar.click/>buy benicar</a> <a href=http://crestoronline.click/>crestor</a> <a href=http://diclofenacsodec.click/>diclofenac sod ec</a>

Přidat příspěvek:

*Antispamová kontrola:
   Přepište čtyři číslice: 


Jméno zadavatele

MartinX