Dekorace

Dekorace na zeď

Krásné samolepící dekorace na zeď

Samolepky na zeď

Výroba a prodej samolepek na zeď

Originální LED obrazy

Představujeme elegantní a hlavně originální novinku - LED obrazy. Před den vypadají jako klasické obrazy, ale večer a v noci příjemné dosvětlují pokoj. Podsvícení je decentní a speciálně přízpusobeno každému motivu.

Odkazy

Bytový textil z Blancheporte

Obchod s francouzskou módou Blancheporte nabízí kromě chic oblečení také velký výběr bytového textilu pro váš domov. Vybírejte z povlečení na postele v kvalitních materiálech, koupelnového textilu, bytových dekorací či dalších textilních prvků, které vám pomohou dotvořit příjemnou atmosféru domova.

Pokojové rostliny fotogalerie

Rozhodla jsem se, že začnu s pěstováním pokojových rostlin. Jsem začátečnice, ale moc se mi kytičky v bytě líbí. Oživí to interiér a bydlí se lépe. Alespoň mě určitě. Samozřejmě, že jsem si nevěděla rady. Knihy byly moc drahé na to, abych si je kupovala, tak mě nezbylo nic jiného, než hledat na internetu. Našla jsem moc hezky udělané stránky, které tady přidávám, kdyby se někdo, jako já, rozhodl, že si pořídí domů krásnou, ne moc drahou výzdobu. Na stránkách je vše, od pěstování, množení, ničení škůdců...

Betonové zatravňovací dlaždice

Máte někdo zkušenosti s betonovými zatravňovacími dlaždicemi? Prosím podělte se o ně? Kde koupit, jak dlouho vydrží...

Dřevěné balkónové zábradlí

Dřevo patří rozhodně mezi stylový materiál, se kterým se v našich domácnostech můžeme stále více setkávat. Nejinak je tomu i v případě zábradlí. Pokud přemýšlíte o dřevěném zábradlí na balkon, které vám bude závidět široké okolí, můžete se inspirovat na následujících webovkách: http://www.stylovebalkony.cz/

Moderní obrazy do bytu

Moderní obraqzy do bytu můžete zakoupit na mnoha místech. Mezi nákupní typy mohou patřit také místa letních dovolených. Z vlastních zkušeností vím, že v mnoha přímořských letoviscích lze zakoupit opravdu moderní obrazy, se kterými budete spokojeni. Minulý rok jsem například v Chorvatsku koupil obrazy, se kterými jsme doma všichni spokojeni. A ani cena nebyla příliš vysoká.

Pořiďte si samolepky na zeď

Pokud přemýšlíte, jak vhodným způsobem oživit vaše interiérové prostory, můžete využít nabídku služeb internetového e-shopu www.isamolepkynazed.cz. Zde si můžete vybrat z nepřeberného množství nálepek, které se hodí do nejrůznějščích místností.

Byt se zvonícím lustrem

Zase jsem se nechala nachytat. Název článku "Holobyt změnili na luxus se skleněným zábradlím a zvonícím lustrem". V článku na bydleni.idnes.cz je dokumentace úžasného bytu od studia oooox, v diskusi pod článkem spousta obvyklých komentářů, omílajících "neosobní, studené, pitevna". Jen ten zvonící lustr mě zarazil, měla jsem děsivou představu lustru kombinovaného s domovním zvonkem. Ale nic takového, jen "trubičky lustru při případném dotyku jemně zvoní". Ten případ, kdy bych stála na konferenčním stolku a dotýkala se...

Misky na dekorace

Hledala jsem hliníkové nebo nerezové misky - prostě trochu lesklé, stříbrné. Vyhledávač na mě chrlil spoustu misek na psí dobroty, pro dekorativní účely pochopitelně vcelku nevhodných. Mým představám kupodivu vyhověl obchod Styltex, o němž jsem se mylně domnívala, že prodává jen bytový textil. Odkaz na sekci misek přikládám. Líbí se mi ty dvě první hliníkové.

Fotky a plakáty na zeď - na míru

ahoj, líbí se mi stránky plakát plus (viz odkaz), kde si můžete sami navolit velikost obrázku a přiložit k tomu fotku. Na zeď si tak můžete dát vlastní fotku či wallpaper o velikosti 30 cm až 2 metry. Možná to vyzkoušim. Znáte taky nějaké podobné či lepší firmy? Ve vyhledávači se to obtížně hledá.

Všemožné dekorace do bytu

ahoj, tady je můj oblíbený obchod s domácími doplňky a dekoracemi. Pokud znáte ještě nějaký lepší, tak se ozvěte.

Originální samolepky na zeď

ahoj, přidám ještě mojí oblíbenou prodejnu se samolepkami na zeď. za tu cenu se tam občas dají najít pěkné kousky. Nevíte někdo jestli by někde nešli udělat samolepky na objednávku? že by se jen dodal obrázek ...