Asko nábytek Brno

Typ:Příspěvek
Kategorie:Obchodní domy
Datum vložení příspěvku:12.07.2010
Id příspěvku:125
Text:
Ahoj, máte někdo zkušenosti s Brněnským domem řetězce Asko? Já hlavně, že mám trochu problémy s doručením objednaného zboží, tak jestli jsem v tom sama nebo je to běžné. Díky
Doporučujeme: Doplňky a dekorace do bytu

Líbí (0) Nelíbí (0)

Diskuse k Asko nábytek Brno

Zdenka Barszczová | Odpovědět (Neregistrovaný)
ahoj,ano tež jsme si objednali nabytek,který nam dodali dá se řici do týdne po objednání.Ale reklamovala jsem židli a bohužel se s nimi nemohu domluvit kdy reklamaci vyřidí.Židli si odvezli ale bohužel jinou nedodali.Už je to 40dní.Sama nevím co mám dělat ted jsem porodila syna a do brna jed v takovém počasí nemohu.kontaktuju ja emailem a stále nikdo nic neřeší.Je to naposledy víckrát si nic z aska neobjadnám. s pozdravem zdenka
Marcela | Odpovědět (Neregistrovaný)
Ahoj, my jsme si z Aska objednali obývací stěnu 14. 10. 2010. Dnes je 3. 1. 2011, stěna stále není, na zákaznickou linku není možné se dovolat, nikdo prostě na nic nereaguje. NIKDY VÍCE ASKO, je to bordel podnik.
Jarda | Odpovědět (Neregistrovaný)
souhlas, mám podobnou zkušenost
Nikola | Odpovědět (Neregistrovaný)
koupila jsem si rozkládací sedačku a potřebovala jsem ji reklamovat ale do Brna do Aska se dovolat chce prášky na nervy a do Prahy už vůbec ne. Ted mě reklamují sedačku a snažím se o vrácení peněž, protože ve stejné nebo podobné cenové relaci bohužel nic není a mám vybranou v Ikei. Na tu se mohu spolehnout ze vším, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Ale taky se mě měli ozvat už včera a nic, na vše mají čas no...taky už z Aska nikdy víc a jestli mi nevrátí peníze tak jim tam udělám rutiku!
Jarda | Odpovědět (Neregistrovaný)
ctu si vase prispevky na nakup v Asku cekame take na sedacku tak se mame na co tesit na zakaznicke centrum se nelze dovolattak se tam stavim osobne pri ceste za praci napisu Vam vysledek osobniho jednani uz se docela tesim na popovidani s kompetentni osobou bude asi sranda jak napsala zakaznice Nikola bude rutika vydrzte budu bojovat
Karel | Odpovědět (Neregistrovaný)
Objednali jsme si v Asku v Brně v únoru 2011 sedací soupravu. Čekali jsme 10 týdnů a nedovezli ji.
Petra Vránová | Odpovědět (Neregistrovaný)
Tyhle komentáře nejsou také optimistikce http://i-nabytek.info/asko-nabytek/
Ivča | Odpovědět (Neregistrovaný)
Musím se přidat do téhle diskuse. Tento "obchodní dům" již nikdy! My jsme si objednali skříně. Čekali jsme na ně 3 měsíce! A když je nám přivezli, tak jsme je rozbalili a zjistili, že tam spousta věcí chybí. Tak teď vše znova. Už jsou to další 3 měsíce od doby, kdy jsme si zboží objednali a reklamujeme. A teď nám dokonce řekli, že od nákupu (myšleno zaplacení) je to víc jak půl roku, tak že jsme si ty věci určitě někde ztratili sami, protože oni dodávají vše v pořádku! Vidím, že ne! No nic, tak tam opět vletím a uvidí, jak se zachází s nepoctivými obchodníky!Já dělám na poště a běda, kdybych doručila dopis o jeden jediný den později, tak by mě lidi ukamenovali!
Guide | Odpovědět (Neregistrovaný)
Jsme na tom stejně. My jsme si objednali taky nábytek v tomto brněnském Asku a čekali déle, než bylo vhodné. Od smlouvy jsme nakonec odstoupili, ale šlo to přes právníky, nedalo se s nima jednat. Mám ale kamaráda v Praze a tam s Askem problémy údajně nejsou. On si tam něco koupil a dostal to hned. Že by měli větší sklady?
Kamča | Odpovědět (Neregistrovaný)
Koupila jsem si z Aska nábytek do ložnice a je cítit stále lakem. Psala jsem na firmu Asko, jestli ten lak není škodlivý a jestli mají nějaké certifikáty nezávadnosti. Měli a poslali a stějně je mi to divné. Nemáte s někdo podobnou zkušenost?

Přidat příspěvek:

*Antispamová kontrola:
   Přepište čtyři číslice: 


Jméno zadavatele

Krystýna